Arxiu de programes

Programes

Fertiberia BM Puerto Sagunto - Fraikin BM Granollers (2) (07-12-2019)

Fertiberia BM Puerto Sagunto - Fraikin BM Granollers (2) (07-12-2019)

.
Fertiberia BM Puerto Sagunto - Fraikin BM Granollers (1) (07-12-2019)

Fertiberia BM Puerto Sagunto - Fraikin BM Granollers (1) (07-12-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Quabit BM Guadalajara (2) (04-12-2019)

Fraikin BM Granollers - Quabit BM Guadalajara (2) (04-12-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Quabit BM Guadalajara (1) (04-12-2019)

Fraikin BM Granollers - Quabit BM Guadalajara (1) (04-12-2019)

.
Tarda Esportiva CF Igualada vs Esport Club Granollers i Ripotrans Lliçà d'Amunt vs Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (30/11/19)

Tarda Esportiva CF Igualada vs Esport Club Granollers i Ripotrans Lliçà d'Amunt vs Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (30/11/19)

.
Tarda Esportiva CF Igualada vs Esport Club Granollers i Ripotrans Lliçà d'Amunt vs Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (30/11/19)

Tarda Esportiva CF Igualada vs Esport Club Granollers i Ripotrans Lliçà d'Amunt vs Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (30/11/19)

.
Fraikin BM Granollers - Liberbank Cuenca (2) (30-11-2019)

Fraikin BM Granollers - Liberbank Cuenca (2) (30-11-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Liberbank Cuenca (1) (30-11-2019)

Fraikin BM Granollers - Liberbank Cuenca (1) (30-11-2019)

.
Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Santa Coloma (2) (24/11/19)

Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Santa Coloma (2) (24/11/19)

.
Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Santa Coloma (1) (24/11/19)

Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Santa Coloma (1) (24/11/19)

.
Futbol - l'Esport Club Granollers - CF Pobla de Mafumet (2) (24/11/19)

Futbol - l'Esport Club Granollers - CF Pobla de Mafumet (2) (24/11/19)

.
Futbol - l'Esport Club Granollers - CF Pobla de Mafumet (1) (24/11/19)

Futbol - l'Esport Club Granollers - CF Pobla de Mafumet (1) (24/11/19)

.
Recoletas At. Valladolid - Fraikin BM. Granollers (2) (23-11-2019)

Recoletas At. Valladolid - Fraikin BM. Granollers (2) (23-11-2019)

.
Recoletas At. Valladolid - Fraikin BM. Granollers (1) (23-11-2019)

Recoletas At. Valladolid - Fraikin BM. Granollers (1) (23-11-2019)

.
Basquet- Sol Girones Bisbal Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (16/11/19)

Basquet- Sol Girones Bisbal Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (16/11/19)

.
Basquet- Sol Girones Bisbal Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (16/11/19)

Basquet- Sol Girones Bisbal Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (16/11/19)

.
BNTU-BelAZ Minsk Reg- KH-7 BM Granollers - (2) (16-11-2019)

BNTU-BelAZ Minsk Reg- KH-7 BM Granollers - (2) (16-11-2019)

.
 BNTU-BelAZ Minsk Reg- KH-7 BM Granollers - (1) (16-11-2019)

BNTU-BelAZ Minsk Reg- KH-7 BM Granollers - (1) (16-11-2019)

.
KH-7 BM Granollers - BNTU-BelAZ Minsk Reg (2) (10-11-2019)

KH-7 BM Granollers - BNTU-BelAZ Minsk Reg (2) (10-11-2019)

.
KH-7 BM Granollers - BNTU-BelAZ Minsk Reg (1) (10-11-2019)

KH-7 BM Granollers - BNTU-BelAZ Minsk Reg (1) (10-11-2019)

.
Futbol - l'Esport Club Granollers - UE Castelldefels (2) (10/11/19)

Futbol - l'Esport Club Granollers - UE Castelldefels (2) (10/11/19)

.
Futbol - l'Esport Club Granollers - UE Castelldefels (1) (10/11/19)

Futbol - l'Esport Club Granollers - UE Castelldefels (1) (10/11/19)

.
Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Salt Multicapacitatas (1) (09/11/19)

Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - CB Salt Multicapacitatas (1) (09/11/19)

.
Bidasoa Irún - Fraikin BM Granollers  (2) (05-11-2019)

Bidasoa Irún - Fraikin BM Granollers (2) (05-11-2019)

.
Bidasoa Irún - Fraikin BM Granollers  (1) (05-11-2019)

Bidasoa Irún - Fraikin BM Granollers (1) (05-11-2019)

.
Basquet - Circol Cotonifici Badalona - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (03/11/19)

Basquet - Circol Cotonifici Badalona - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (03/11/19)

.
Basquet - Circol Cotonifici Badalona - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (03/11/19)

Basquet - Circol Cotonifici Badalona - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (03/11/19)

.
Futbol U AT Horta - l'Esport Club Granollers (2) (03/11/19)

Futbol U AT Horta - l'Esport Club Granollers (2) (03/11/19)

.
Futbol U AT Horta - l'Esport Club Granollers (1) (03/11/19)

Futbol U AT Horta - l'Esport Club Granollers (1) (03/11/19)

.
Fraikin BM Granollers - Helvetia BM Anaitasuna (2) (01-11-2019)

Fraikin BM Granollers - Helvetia BM Anaitasuna (2) (01-11-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Helvetia BM Anaitasuna (1) (01-11-2019)

Fraikin BM Granollers - Helvetia BM Anaitasuna (1) (01-11-2019)

.
Futbol l'Esport Club Granollers - FC Santfeliuenc (2) (27/10/19)

Futbol l'Esport Club Granollers - FC Santfeliuenc (2) (27/10/19)

.
Futbol l'Esport Club Granollers - FC Santfeliuenc (1) (27/10/19)

Futbol l'Esport Club Granollers - FC Santfeliuenc (1) (27/10/19)

.
Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - U.E. Montgat ngk (2) (26/10/19)

Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - U.E. Montgat ngk (2) (26/10/19)

.
Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - U.E. Montgat ngk (1) (26/10/19)

Basquet - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - U.E. Montgat ngk (1) (26/10/19)

.
Basquet - Escola Sant Gervasi (Mollet) - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP  (2) (20/10/19)

Basquet - Escola Sant Gervasi (Mollet) - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (2) (20/10/19)

.
Basquet - Escola Sant Gervasi (Mollet) - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP  (1) (20/10/19)

Basquet - Escola Sant Gervasi (Mollet) - Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP (1) (20/10/19)

.
Mati EsportiuÁngel Ximénez Avia - Puente Genil  - Fraikin BM Granollers i U.E. Sants i el E.C. Granollers  (20/10/19)

Mati EsportiuÁngel Ximénez Avia - Puente Genil - Fraikin BM Granollers i U.E. Sants i el E.C. Granollers (20/10/19)

.
Futbol  l'Esport Club Granollers - FC Cerdanyola (2) (13/10/19)

Futbol l'Esport Club Granollers - FC Cerdanyola (2) (13/10/19)

.
Futbol  l'Esport Club Granollers - FC Cerdanyola (1) (13/10/19)

Futbol l'Esport Club Granollers - FC Cerdanyola (1) (13/10/19)

.
Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Temple UE Horta (2) (12/10/19)

Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Temple UE Horta (2) (12/10/19)

.
Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Temple UE Horta (1) (12/10/19)

Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Temple UE Horta (1) (12/10/19)

.
Fraikin BM Granollers - BM Benidorm (2) (11-10-2019)

Fraikin BM Granollers - BM Benidorm (2) (11-10-2019)

.
Fraikin BM Granollers - BM Benidorm (1) (11-10-2019)

Fraikin BM Granollers - BM Benidorm (1) (11-10-2019)

.
Futbol Unió Esportiva Figueres - l'Esport Club Granollers (2) (06/10/19)

Futbol Unió Esportiva Figueres - l'Esport Club Granollers (2) (06/10/19)

.
Futbol Unió Esportiva Figueres - l'Esport Club Granollers (1) (06/10/19)

Futbol Unió Esportiva Figueres - l'Esport Club Granollers (1) (06/10/19)

.
Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Coalci CB Sant Josep (2) (05/10/19)

Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Coalci CB Sant Josep (2) (05/10/19)

.
Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Coalci CB Sant Josep (1) (05/10/19)

Club Basquet Granollers Blockchain BCN-AP - Coalci CB Sant Josep (1) (05/10/19)

.