Arxiu de programes

Programes

Eleccions Municipals 2019 (17-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (17-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Josep Mayoral (PSC), Àlex Sastre (JxG), Lorena Turró (ERC), Enric Meseguer (Ciutadans), Eduard Navarro (La Crida-CUP), Jaume Gelada (PP), Marc Collado (Granollers En Comú), José M. Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Famíla y Vida), Mònica Ribell (Granollers per la Independència-Primàries Granollers), i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Eleccions Municipals 2019 (16-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (16-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Josep Mayoral (PSC), Meritxell Budó (JxG), Núria Maynou (ERC), Carlos Carrizosa (Ciutadans), Pep Medina (La Crida-CUP), Jaime Gelada (PP), Araceli Orellana (Granollers En Comú), José M. Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Familia y Vida), Mònica Ribell (Granollers per la Independència-Primàries Granollers) i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Eleccions Municipals 2019 (15-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (15-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Jordi Terrades (PSC), Àlex Sastre (JxG), Núria Maynou (ERC), Enric Meseguer (Ciutadans), Carlos Carrizoza (Ciutadans), Pep Medina (La Crida-CUP), Jaume Gelada (PP), Araceli Orellana (Granollers En Comú), Josep M. Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Famíla y Vida), Mònica Ribell (Granollers per la Independència-Primàries Granollers), i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Eleccions Municipals 2019 (14-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (14-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Josep Mayoral (PSC), Carles Puigdemont (Junts per Catalunya), Àlex Sastre (JxG), Quim Torra (Junts per Catalunya), Núria Maynou (ERC), Enric Meseguer (Ciutadans), Pep Medina (La Crida-CUP), Alejandro Fernández (PP), Araceli Orellana (Granollers En Comú), Josep Miquel Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Famíla i Vida), Antoni Castellà (Primàries Catalunya) i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Eleccions Municipals 2019 (13-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (13-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Jordi Terrades (PSC), Àlex Sastre (JxG), Núria Maynou (ERC), Enric Meseguer (Ciutadans), Anna Cirera (La Crida-CUP), Jaume Gelada (PP), Araceli Orellana (Granollers En Comú), José M. Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Famíla y Vida), Antoni Castellà (Primàries Catalunya) i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Eleccions Municipals 2019 (10-05-2019) Seguiment electoral.

Eleccions Municipals 2019 (10-05-2019) Seguiment electoral.

Seguiment electoral. -Jordi Terrades (PSC), Àlex Sastre (JxG), Núria Maynou (ERC), Enric Meseguer (Ciutadans), Raquel Poveda (La Crida-CUP), Jaume Gelada (PP), Araceli Orellana (Granollers En Comú), José M. Acedo (Som! Granollers), Josep Canal (Famíla y Vida), Mònica Ribell (Granollers per la Independència-Primàries Granollers), i Miguel Ángel Segura (Podemos).

.
Veure més programes